تاریخ تاسیس سایت: 1392/1/2

  سایت مادرید فا برای رفاه حال هواداران رئال مادرید و با هدف ارائه ی جدیدترین اخبار پیرامون تیم رئال مادرید فعالیت خود را آغاز نمود. تلاش ما ارائه جدیدترین اخبار پیرامون باشگاه رئال مادرید می باشد. باشد که با حمایت هواداران به این مهم دست پیدا کنیم .

  با عرض احترام خدمت تمامی کاربران محترم مادرید فا، به اطلاع می رسانیم که هر خبری که سایت رسمی رئال مادرید منتشر کند، ترجمه شده و نسخه فارسی اش در این وبسایت قرار می گیرد.

  سایت مادرید فا به عنوان سایتی اختصاصی مربوط به اخبار یک تیم اروپایی در ایران می باشد که فعالیت آن از ابتدا با اتکا به انتشار جدیدترین اخبار مربوط به باشگاه رئال مادرید بوده است و کوشیده است تا بتواند آخرین اخبار را در اختیار هواداران قرار دهد. همچنان بعد از چندین سال همچنان پیشگام در عرصه خدمت رسانی به هواداران پارسی زبان رئال مادرید در سرتاسر دنیا بوده و می کوشد که تمام برنامه های خود را به گونه ای طراحی کند که علاوه بر نوآوری رضایت هواداران را نیز جلب کند و با همراهی مخاطبانش در مسیر پیشرفت گام بر می دارد.

  مادرید فا در روزگاری که تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی نفس سایت ها را بریده اند، همچنان مستدام و پایدار به خدمت به رئالی های ایرانی ادامه می دهد که البته دعای خیر هواداران مثل همیشه یار و همراه ماست.

   

  صاحب امتیاز: احسان احمدزاده

   

  تماس با مدیریت: Info.Madridfa@Gmail.com