close
تبلیغات در اینترنت
سویا 2_3 رئال مادرید؛ ضربه سر راموس و بازهم قهرمانی رئال مادرید
مادرید فا
سایت خبری رئال مادرید
سویا 2_3 رئال مادرید؛ ضربه سر راموس و بازهم قهرمانی رئال مادرید

دو تیم رئال مادرید و سویا در دیدار سوپر کاپ اروپا در کشور نروژ به مصاف هم رفتند. رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان اروپا است و سویا قهرمان لیگ اروپا.

مادرید فا - موقعیت اول بازی در دقیقه 8 روی یک ضربه کرنر شکل گرفت. ضربه سر سرخیو راموس دروازه سویلی ها لرزاند اما توپ در نهایت تبدیل به یک کرنر دیگر شد. لحظاتی بعد سرخیو ریکو ضربه آسنسیو را که از زاویه ای بسته زده شده بود مهار کرد. دقیقه 17 رئال یک فرصت خطرناک دیگر ایجاد کرد اما وازکز به توپ نرسید. 2 دقیقه بعد سویا هم یک موقعیت نصف و نیمه ایجاد کرد.

دقیقه 21 آسنسیو نشان داد که چرا تیم های بزرگ او را می خواهند. شوت پای چپ استثنایی او از فاصله ای دور به سه کنج دروازه ریکو رفت و کار 1 بر 0 شد.

دقیقه 30 کاریکو ضربه ای را می زند که توپ به زمین اصابت می کند اما کاسیا توپ را به کرنر می فرستد. مالکیت توپ تا دقیقه 32، 63 به 37 به نقع سویا بوده است.

دقیقه 40 مالکیت سویا جواب داد. روی یک سانتر از سمت راست توپ پشت محوطه جریمه روی پای فرانکو وازکز، بازیکن جدید سویا آمد و او با پای چپ توپ را به گوشه سمت راست دروازه کاسیا فرستاد.

بازی در نیمه اول با همان نتیجه به پایان رسید. در نیمه دوم هم موقعیت جدی برای رئالی ها بود. حرکت خوب آسنسیو از سمت چپ و پاس کات بکش به ایسکو رسید و او با یک تو سر توپ ضربه اش را زد که توپ نفسگیر به کرنر رفت. دقیقه 60 بازیکنان سویا با پرس صاحب یک موقیت شدند که البته خطری دروازه رئالی ها را تهدید نکرد.

دقیقه 62 کریم بنزما به جای آلوارو موراتا وارد زمین شد. بازی در نیمه دوم بیشتر در اختیار مادریدی ها است و در دقیقه 63 بازهم راموس یک کرنر یک ضربه سر زد که ریکو توپ را جمع کرد. دقیقه 72 روی برخورد مشکوک راموس با ویتولو، مازیچ نقطه پنالتی را نشان داد.

کونوپلیانکا پشت توپ ایستاد و درخلاف جهت حرکت کاسیا توپ را به تور رساند.

بعد از گل رئال مادرید به شدت روبه حمله آورد. در این بین کارواخال یک موقعیت داشت که توپ را دروازه بان سویا سیو کرد. در نهایت حملات لوس بلانکو ثمر داد.

روی حرکت وازکز از سمت راست، توپ را به درون شش قدم فرستاد و راموس در مرکز دروازه و از روی خط دروازه را باز کرد.

در وقت های اضافی و در همان دقایق اول مازیچ، کلودژیاک را از تیم سویا اخراج می کند. در ادامه ضربه آزاد راموس را ریکو مهار می کند و در دقیقه 99 راموس بازهم گل می زند اما داور در سوتش به نشانه خطا می دمد.

دقیقه 107 پاس تو عمق بنزما به اثر نصف و نیمه ای از هامس همراه بود اما ریکو جلو آمد و راه توپ را سد کرد. سه دقیقه بعد این بار هامس ساخت و وازکز در حالت تک به تک ضربه اش را زد و توپ پس از برخورد به ریکو از نزدیکی های خط دفع شد. دقیقه 115 ضربه والی گونه هامس با پای راست توسط ستاره سویا، سرخیو ریکو گرفته شد.

در دقیقه 120 دنی کارواخال که بازی خوبی ارائه داد بود با یک نفوذ فوق العاده با ریکو تک به تک شد و گل قهرمانی را زد.

مطالب تصادفی
مطالب پربازدید
آخرین اخبار