close
تبلیغات در اینترنت
سبایوس: با گذشت یک سال از آمدنم به رئال، هنوز با همان اشتیاق روز اول تمرین می‌ کنم
  • تاریخ انتشار: پنجشنبه 28 تير 1397 ساعت 23:42
توسط: احسان احمدزاده
سبایوس: با گذشت یک سال از آمدنم به رئال، هنوز با همان اشتیاق روز اول تمرین می‌ کنم

انتظار می‌ رود در عصر لوپتگی، فرصت بازی بیشتر و نقش مهم تری به سبایوس و استعدادهای تیم برسد.

مادرید فا - دنی سبایوس، هافبک اسپانیایی رئال مادرید از اولین روزهای کار زیر نظر جولین لوپتگی می‌گوید.

سبایوس که فصل گذشته با حدود 18 میلیون یورو از رئال بتیس خریداری شد، به هر دلیلی از سوی زیدان فرصت بازی چندانی پیدا نمی‌ کرد و در اغلب بازی‌ ها سکونشین بود. سبایوسی که ستاره تیم‌ های پایه لاروخا بود و نمایش‌ های درخشانی در یورو زیر 21 ساله‌ ها داشت و بهترین بازیکن تورنمنت انتخاب شد. نشریه آ اس چندی پیش خبر داد که جولین لوپتگی به رئال مادرید اعلام کرده روی سبایوس و مارکوس یورنته برای فصل پیش رو حساب می‌ کند.

به گزارش سایت رسمی رئال مادرید، سبایوس از شروع فصل دومش می‌ گوید:

جلسات تمرینات اولیه که واقعا دشوار بودند اما به تدریج به شرایط عادت می‌ کنیم و با ایده‌های مربی آشنا می‌ شویم و با سرعت بخشیدن به این روند، مطمئن می‌ شویم که وقتی بازی‌ ها شروع شد، در فرم خوبی قرار داشته باشیم. در این جلسات باید بیشتر از همه به حرف‌ های مربی و خواسته‌ هایش گوش می‌ دادیم. باید از ایده‌ هایش باخبر می‌ شدیم تا بتوانیم آنها را در زمین پیاده کنیم.
اولین بازی رسمی فصل ما 15 آگوست در استونی در سوپرکاپ اروپاست. قبل از آن چند بازی مهم داریم که باید از آنها استفاده کنیم تا به بهترین فرم ممکن در آستانه سوپرکاپ نزدیک شویم و اولین جام فصلمان را بالای سر ببریم. دقیقا یک سال پیش به هواداران معارفه شدم و وقتی مراسم معارفه ادریوزولا را می‌ دیدم، دوباره همان احساس و خاطرات برایم مرور می‌ شد. یک سال از آمدنم گذشته اما هنوز هم با همان شور و شوق روز اول تمرین می‌ کنم. فصلی که گذشت، جام‌ های زیادی را بردیم و امیدوارم فصل جدید حتی بهتر هم باشد.

پیراهن مودریچ پرفروش ترین در فروشگاه رئال مادرید
پست اینستاگرامی معنادار کیلور ناواس
نیمار: در پاری سن ژرمن می‌ مانم
توافق شخصی با کورتوا و جلسه برای توافق با هازارد
به بهانه ورود ادریوزولا؛ مروری بر همه شماره 19 های رئال مادرید


برچسب ها: دنی سبایوس رئال مادرید سبایوس